Game Schedule
Sep
19
vs. 16u
(Practice)centene
2:50 PM
Oct
9
vs. Armstrong Arrows
(Tournament)Pittsburgh Ice Arena
10:00 AM
Oct
9
vs. Columbus Blue Jackets
(Tournament)Pittsburgh Ice Arena
4:50 PM
Oct
10
vs. York Devils
(Tournament)Pittsburgh Ice Arena
9:45 AM
Oct
11
vs. Piedmont Predators
(Tournament)Pittsburgh Ice Arena
9:25 AM
Oct
16
vs. Jets
(League)Fifth Third Arena - Chicago Blackhawks Community Ice Rink
6:20 PM
Oct
17
vs. Panthers
(League)Franklin Park Ice Arena
10:30 AM
Oct
17
vs. Hawks
(League)Darien Sportsplex
5:30 PM
Oct
22
vs. Omaha Lady Lancers
(Tournament)Sidner Ice Arena
1:15 PM
Oct
22
vs. Nashville Jr Preds
(Tournament)Tim Moylan Tranquility Iceplex
7:00 PM
Oct
23
vs. Glenview Stars
(Tournament)Sidner Ice Arena
7:30 AM
Oct
23
vs. Team South Dakota
(Tournament)Motto Mclean Ice Arena
2:15 PM
Oct
24
vs. Northshore
(Tournament)Sidner Ice Arena
8:00 AM
Oct
30
vs. St. Jude
(League)Southwest Ice Arena
10:30 AM
Oct
30
vs. Sabers
(League)Rocket Ice Skating Rink
4:30 PM
Nov
12
vs. Armstrong Arrows
(Tournament)Suburban Ice-Farmington Hills
7:40 AM
Nov
12
vs. Kalkaska K-Stars
(Tournament)Suburban Ice-Farmington Hills
6:10 PM
Nov
13
vs. Naperville Sabres
(Tournament)Suburban Ice-Farmington Hills
12:10 PM
Nov
13
vs. Alaska Oilers
(Tournament)Suburban Ice-Farmington Hills
9:10 PM
Nov
14
vs. TBD
(Tournament)Suburban Ice-Farmington Hills
7:00 AM
Nov
27
vs. Sabers
(League)Centene Plager
5:20 PM
Nov
28
vs. Sabers
(League)Centene Plager
12:50 PM
Dec
11
vs. Hawks
(League)Darien Sportsplex
3:10 PM
Dec
12
vs. St. Jude
(League)Morgan Park
8:00 AM
Dec
12
vs. Hawks
(League)Darien Sportsplex
12:50 PM
Dec
18
vs. St. Jude
(League)Centene Barn
3:50 PM
Dec
19
vs. St. Jude
(League)Centene Plager
12:10 PM
Jan
8
vs. Jets
(League)Centene Barn
3:50 PM
Jan
9
vs. Jets
(League)Centene Plager
12:10 PM
Jan
21
vs. Edina
(Tournament)Capitol Ice Arena
2:20 PM
Jan
21
vs. Minnetonka Stars
(Tournament)Capitol Ice Arena
7:40 PM
Jan
22
vs. Naperville Sabers
(Tournament)Capitol Ice Arena
4:10 PM
Jan
22
vs. Panthers
(Tournament)Capitol Ice Arena
7:40 PM
Jan
23
vs. Gold Medal Game 1st v 2nd
(Tournament)Capitol Ice Arena
10:30 AM
Jan
23
vs. Bronze Medal Game 3rd v 4th
(Tournament)Capitol Ice Arena
11:35 AM
Jan
29
vs. Hawks
(League)Darien Sportsplex
4:30 PM
Jan
30
vs. Jets
(League)Johnny's IceHouse - West
7:40 AM
Jan
30
vs. Sabers
(League)Rocket Ice Skating Rink
3:40 PM
Feb
12
vs. Revolution
(Playoff)Rocket Ice Skating Rink
12:00 PM
Feb
19
vs. Dallas North Stars
(Tournament)Centene Community Ice Center
8:20 AM
Feb
19
vs. Lady Blue Devils
(Tournament)Centene Community Ice Center
4:00 PM
Feb
20
vs. San Diego Angels
(Tournament)Centene Community Ice Center
9:10 AM
Feb
20
vs. Florida Alliance
(Tournament)Centene Community Ice Center
2:30 PM
Feb
21
vs. Columbus Blue Jackets
(Tournament)Centene Community Ice Center
7:00 AM
Mar
11
vs. Illinois
(Playoff)Oshkosh Community YMCA- 20th Ave
2:00 PM
Mar
12
vs. Wisconsin
(Playoff)Oshkosh Community YMCA- 20th Ave
2:00 PM
Mar
13
vs. Midwest
(Playoff)Oshkosh Community YMCA- 20th Ave