Game Schedule
Aug
29
vs. Eureka B (Tentatively)
(Practice)Centene NHL
2:00 PM
Sep
18
vs. Affton A3
(Practice)Centene Community Ice Center
8:10 PM
Sep
24
vs. Honeybaked AA
(Tournament)Southside Ice Arena
11:00 AM
Sep
24
vs. Livonia Knights
(Tournament)Griff's Icehouse at Belknap Park
4:00 PM
Sep
25
vs. Little Caesars FH
(Tournament)Griff's Icehouse at Belknap Park
12:00 PM
Sep
25
vs. Northshore Warhawks
(Tournament)Griff's Icehouse at Belknap Park
5:00 PM
Sep
26
vs. TBD 4seed @ 1st seed
(Tournament)Griff's Icehouse at Belknap Park
9:30 AM
Sep
26
vs. TBD 3 seed @ 2nd seed
(Tournament)Griff's Icehouse at Belknap Park
9:45 AM
Sep
26
vs. Finals
(Tournament)Griff's Icehouse at Belknap Park
2:30 PM
Oct
2
vs. Chicago Hawks
(League)Darien Sportsplex
10:10 AM
Oct
2
vs. Wilmette
North Shore Ice Arena7:50 PM
Oct
3
vs. St.Jude
(League)Southwest Ice Arena
1:20 PM
Oct
9
vs. Princeton Tiger Lillies 14u
(Tournament)Palmer Imaging Arena
11:45 AM
Oct
9
vs. NJ Bandits
(Tournament)Palmer Imaging Arena
6:20 PM
Oct
10
vs. South Pittsburgh Rebellion
(Tournament)Palmer Imaging Arena
11:25 AM
Oct
11
vs. NJ Titans
(Tournament)Palmer Imaging Arena
10:00 AM
Oct
16
vs. Vipers
(League)Pleasant Prairie RecPlex
6:00 PM
Oct
17
vs. Naperville Sabres
(League)Rocket Ice Skating Rink
8:00 AM
Oct
17
vs. West Dundee Leafs
Canlan Sports West Dundee2:50 PM
Oct
31
vs. St.Peters A3
(Practice)Centene Plager
9:20 AM
Nov
12
vs. Huntzville Thunder
(Tournament)Nolensville Ice Arena
3:05 PM
Nov
13
vs. Lady Patriots
(Tournament)Nolensville Ice Arena
10:05 AM
Nov
13
vs. Huntzville Thunder
(Tournament)Nolensville Ice Arena
8:45 PM
Nov
14
vs. Lady Patriots
(Tournament)Nolensville
10:10 AM
Nov
20
vs. West Dudee Leafs
(League)Canlan Sports West Dundee
5:10 PM
Nov
21
vs. West Dudee Leafs
(League)Canlan Sports West Dundee
9:20 AM
Nov
27
vs. Naperville Sabres
(League)Centene Community Ice Center
3:50 PM
Nov
28
vs. Naperville Sabres
(League)Centene Community Ice Center
11:20 AM
Dec
11
vs. Chicago Hawks
(League)Darien Sportsplex
11:50 AM
Dec
11
vs. Chicago Hawks
(League)Darien Sportsplex
4:40 PM
Dec
12
vs. West Dudee Leafs
(League)Canlan Sports West Dundee
11:50 AM
Dec
18
vs. St.Jude
(League)Centene Barn
2:10 PM
Dec
19
vs. St.Jude
(League)Centene Barn
8:30 AM
Jan
8
vs. Chicago Hawks
(League)1:40 PM
Jan
8
vs. Naperville Sabres
(League)Rocket Ice Skating Rink
6:00 PM
Jan
9
vs. Naperville Sabres
(League)All Seasons Ice Rinks
12:40 PM
Jan
9
vs. Chicago Hawks
(League)Darien Sportsplex
4:30 PM
Jan
22
vs. Seckman B Team
(Practice)Centene Barn
3:20 PM
Jan
29
vs. West Dundee Leafs
(League)Canlan Sports West Dundee
5:50 PM
Jan
30
vs. St.Jude
(League)Oak Lawn Ice Arena
10:30 AM
Jan
30
vs. St.Jude
(League)SW Ice RInk
4:20 PM
Feb
4
vs. Nashville Preds Girls 14u
(Tournament)Ford Ice Center
6:30 PM
Feb
5
vs. Chicago Hawks
(Tournament)Bridgestone Arena
10:15 AM
Feb
5
vs. Coeur d’Alene Thunder
(Tournament)Ford Ice Center Bellevue
5:00 PM
Feb
6
vs. TBD 1st vs 2nd
(Tournament)Bridgestone Arena
10:15 AM
Feb
6
vs. TBD 3 seed @ 2nd seed
(Tournament)Ford Ice Center Bellevue
1:00 PM
Feb
18
vs. Philly Little Flyers
(Practice)Centene Community Ice Center
7:00 PM
Feb
19
vs. Philly Little Flyers
(Tournament)8:10 AM
Feb
19
vs. Kanas City Storm
(Tournament)Centene Community Ice Center
6:50 PM
Feb
20
vs. Omaha Lady Lancers
(Tournament)Centene Community Ice Center
9:10 AM
Feb
20
vs. TBD
(Tournament)Centene Community Ice Center
6:10 PM
Feb
21
vs. TBD Consolation or Championships
(Tournament)Centene Community Ice Center
7:00 AM
Mar
4
vs. Kanas City Storm
(Tournament)Maryville University Hockey Center (MUHC)
3:10 PM
Mar
4
vs. Dallas Stars Elite
(Tournament)Maryville University Hockey Center (MUHC)
7:30 PM
Mar
5
vs. Dallas Stars Elite
(Tournament)Maryville University Hockey Center (MUHC)
2:50 PM
Mar
5
vs. Kanas City Storm
(Tournament)Maryville University Hockey Center (MUHC)
7:10 PM
Mar
6
vs. Championship Game
(Tournament)Maryville University Hockey Center (MUHC)
12:40 PM
Mar
11
vs. Wisconsin
(Tournament)Oshkosh Community YMCA- 20th Ave
8:00 AM
Mar
12
vs. Illinois
(Playoff)Oshkosh Community YMCA- 20th Ave